trysilofflangflonfargeostlendingenofftfmoffsb18 offumbrooffkiwisvart100 profiler: Ole Jørgen Rølsåsen

18 januar 2018, 21:14
100 profiler: Ole Jørgen Rølsåsen Østlendingen

Nybergsunds lynraske kantspiller har skapt interesse fra andre klubber.

Ole Jørgen Rølsåsen

Kamper: 130
Mål: 12
Posisjon: Midtbane
Nasjonalitet: Norge

Nå 23 år gamle Ole Jørgen Rølsåsen ble tatt opp til Nybergsunds a-lag tilbake i 2011, etter å ha imponert i treningskampene i forkant av sesongen. Rølsåsen fikk debuten for "Sundet" samme år, da han kom inn for Adis Maglic etter 86 minutter i klubbens 4-0-seier mot Hedmark-rival HamKam.

Siden den gang har Rølsåsen utviklet seg til å bli en viktig brikke i klubbens førstelag, og etter 2017-sesongen har den fotrapppe kantspilleren til sammen spilt 130 kamper for Nybergsund. I løpet av disse har det blitt 12 nettkjenninger for unggutten. Etter fjorårets sesong har det vært interesse fra andre klubber, og Rølsåsen har blant annet vært på prøvespill i både Lillestrøm og Elverum.

Kontakt oss

Nybergsund IL - Trysil

 Idrettsvegen 5

 2422 Nybergsund

 

Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Tlf: Se "administrasjon"

Web: www.sundet-fotball.no

Siste fra a-laget